زمان جاری: ۲-۱۲-۱۳۹۶, ۱۰:۱۶ صبح خوش آمدید مهمان گرامی! (ورودعضویت)
درود شما به صورت میهمان وارد شده اید. جهت استفاده از امکانات لازم است عضو شوید

اطلاعيه ها:
آدرس جدید سایت dashtiha.com

ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشایی الان دوره رسوایی فرا رسیده است/تا شب انتخابات داغ داغ حضور داریم
نویسنده پیام
مدير ارشد

وضعیت : آفلاین
ارسال‌ها: 990
تاریخ عضویت: ۷ اسفند ۱۳۹۰
اعتبار:
سپاس ها 578
سپاس شده 822 بار در 589 ارسال

ارسال: #1
مشایی الان دوره رسوایی فرا رسیده است/تا شب انتخابات داغ داغ حضور داریم
[تصویر: IMG11322459.jpg]
به گزارش خبرگزاری مهر ، به نقل از خبرگزاری جنبش عدم تعهد، مشایی در این دیدار با اشاره به قانونی بودن همراهی رئیس‌جمهور با وی در روز ثبت‌نام نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری گفت: برخی صحبت‌هایی که در این رابطه مطرح شد، قانونی نیست؛ هرچند برخی افراد خود را قانون می‌دانند و می‌گویند چون این حرف را من زده‌ام، پس قانونی است.
 
[size=12px]وی با بیان اینکه "برخی همراهی و حضور احمدی‌ن‍ژاد برای ثبت‌نام اینجانب در انتخابات ریاست جمهوری را ابتدا جرم و پس از مدتی خلاف اعلام کردند"، اظهار کرد: چه‌طور رئیس‌جمهور می‌تواند در پایان دور اول ریاست جمهوری برای ثبت‌نام خود به ستاد انتخابات وزارت کشور برود، ولی نمی‌تواند برای معرفی یا همراهی شخص دیگری به آنجا برود؟
 
[size=12px]مشایی در ادامه، این‌گونه صحبت‌ها را بازی تبلیغاتی خواند و افزود: متاسفانه برخی از دستگاه‌هایی که باید به شدت از سیاسی‌کاری پرهیز کنند، تحت تاثیر اخبار برخی سایت‌ها و خبرگزاری‌ها قرار می‌گیرند و فراموش می‌کنند واکنش‌های آنها اعتماد جامعه را زیر سوال می‌برد.
 
وی تصریح کرد: فضایی ساخته‌اند که از اول نشان دهند ما غیرقانونی و مخالف قانون هستیم؛ این فضاسازی‌ها اصلا معنی ندارد چون ما نیازی نداریم که خلاف و مخالف قانون باشیم. آنهایی به بی‌قانونی نیاز دارند که به خانه‌های مردم می‌ریزند و از یک سایت می‌ترسند. تعطیل کردن یک سایت یعنی چه؟ یعنی ترسیدن از حرف و پیام، و کسی که از حرف و پیام می‌ترسد از جنس پیامبر(ص)، امام، دین، آسمان، حقیقت و جوهر درخشان انسان نیست.
 
رئیس دبیرخانه جنبش عدم تعهد خطاب به جوانان حاضر در این دیدار اظهار کرد: امیدوار باشید؛ آینده متعلق به شماست و این افراد مانند ابر هستند و ابر هیچ‌وقت اصالت ندارد؛ می‌بارد و می‌رود. خورشید است که اصالت دارد و شب و روز را پدید می‌آورد. به گفته حضرت علی(ع)، این افراد مانند پشه‌هایی در کنار دریا هستند و با یک نسیم جا به جا می‌شود.
 
[size=12px]مشایی با اشاره به بروز شرایط گوناگون در کشور افزود: گاهی در جامعه طوفان می‌شود ولی طوفان هم نباید ما را جا به جا کند. کسی که به حقیقت رسیده و اصول دارد، از هیچ طوفانی نمی‌ترسد و جا به جا نمی‌شود.
 
مشاور رئیس جمهور با تاکید بر صبوری و مقاومت در شرایط فعلی تاکید کرد: صبور باشید؛ ما فقط در مسیر قانون حرکت می‌کنیم. ما تحت نظر ولی فقیه هستیم و ظلم را هم برنمی‌تابیم، چراکه معتقدیم ولی فقیه هم ظلم را برنمی‌تابند.
 
مشایی تصریح کرد: حتی اگر در کار ما وقفه‌ای ایجاد شد، شما امیدوار باشید و بدانید که ما تا شب انتخابات داغ داغ حضور داریم حتی اگر به ما فرصت صحبت در تلویزیون (رسانه ملی) را ندهند.
 
مشاور رئیس‌جمهور با تاکید بر لزوم حفظ وحدت در کشور یادآور شد: من اساساً با ستاد موافق نیستم، چراکه معتقدم یک ستاد هرگز موفق نیست و ما باید کاری کنیم که عموم جامعه با ما همفکر و همراه باشند و با وحدت، پای یک آرمان بایستند. من معتقد هستم که پیروزی ما صد در صد و قاطع است.
 
وی همچنین درباره انتساب برخی اتهامات به وی خاطرنشان کرد: من هیچ وقت از پاسخ فرار نکرده‌ام و به تمام سوالات پاسخ می‌دهم چراکه معتقدم جامعه‌ای که سوال نمی‌کند آنتروپی جدی دارد و می‌رود که خاموش شود. اگر پرسشگری از جامعه حذف شود، جواب هم حذف می‌شود.
 
رئیس دبیرخانه جنبش عدم تعهد ادامه داد: سوال که مطرح شد، اگر من هم نتوانم به آن پاسخ بدهم یکی پیدا می‌شود که پاسخ بدهد ولی اگر سوال به هر دلیلی از جامعه حذف شد، پاسخ موضوعیت ندارد و هر حرف غلط و بی‌منطقی می‌تواند در جامعه پرچمدار شود.
 
مشایی با اشاره به رسوخ عمیق فرهنگ رسانه‌ای غرب در رسانه‌های کشور اظهار کرد: رسانه‌های ما خبرسازی و جلب نظر مخاطب را بر محتوا، حقیقت و ارزش علمی و موضوعی خبر اولی‌تر می‌دانند و علاوه بر آن رسانه‌های ما معمولا گرایشات حزبی و سیاسی دارند.
 
مشاور رئیس‌جمهور افزود: کافی است سایتی یک شبهه یا اشکالی را در رابطه با شخصی مطرح کند؛ فوراً همه سایت‌ها و روزنامه‌ها به نقل از آن سایت خبر را بازنشر می‌کنند و این روند ادامه پیدا می‌کند تا اینکه یک شبهه بی‌اساس هزاران مرتبه منتشر شود؛ در حالیکه تکذیب همین مطلب غلط را حتی طبق قانون هم منتشر نمی‌کنند.
 
[size=12px]وی با بیان اینکه "این خبرسازی‌ها و جریانات کاملا سازمان‌یافته هستند"، گفت: سایت‌هایی با هزینه‌های کلان ایجاد می‌شوند که فقط دستور دارند مشایی را خراب کنند. البته در همین شرایط دوستی‌هایی نیز شکل می‌گیرد که نشان می‌دهد دست بالای دست بسیار است.
 
مشایی افزود: شخصی که من او را نمی‌شناختم به من گفت در جلسه‌ای به نام بصیرت، از ابتدا تا انتها فقط از شما بد گفتند و من در آخر جلسه از سخنران خواستار سند و مدرکی که نشان دهنده این اتهامات به شما باشد شدم و او در جواب به من گفت که ای بابا، پنج - شش سال است تمام دستگاه‌های اطلاعاتی کشور تمام زوایای زندگی این شخص را بررسی کرده‌اند، هیچ چیزی پیدا نکرده‌اند، شما چطور از من سند و مدرک می‌خواهید؟
 
[size=12px]مشاور رئیس‌جمهور با بیان اینکه "تمام دولت‌ها در سال آخر کارشان چوب می‌خورند و مورد هجمه قرار می‌گیرند"، خاطرنشان کرد: عده‌ای دیدند نمی‌توانند احمدی‌نژاد را با چوب‌های قدیمی دولت‌های قبلی بزنند و به همین دلیل شروع به تخریب و ترسیم چهره‌های مخوف کردند و انواع تهمت ها و نسبت ها اعم از منافق، صهیونیست، ارتباط با بودا و غیره را به ما نسبت دادند و دیگر چیزی باقی نماند که به ما نگفته باشند. این روش کار، حذفی است و اگر در کوتاه مدت یک نفر با این روش حذف شد که هیچ، ولی امان از زمانی که حذف نشود؛ چراکه مانند موجی است که برمی‌گردد و رسوا می‌کند.
 
مشایی تصریح کرد: الان دوره رسوایی فرا رسیده است و هرچه جلوتر می‌رویم، دیگر من نباید حرف بزنم بلکه افرادی هستند که باید از ترس، پشت دیگران خود را مخفی کنند. هر کسی به حقیقت نزدیک شود، خوشبو می‌شود و هرکس از آن دور شود، بد بو می‌شود. ما باید مزاجمان، مزاجی باشد که هیچ کس نتواند یک چیز بدبو را به عنوان عطر به ما قالب کند.
 
رئیس دبیرخانه جنبش عدم تعهد با بیان اینکه "ولایت فقیه عاشق‌ترین شخص نسبت به مردم است"، خاطرنشان کرد: به قول دکتر احمدی‌نژاد، زندگی در سایه ولایت فقیه تمرین زندگی در زمان امام زمان (عج) است. ظهور امام زمان (عج) موجب برقراری صلح و امنیت در سراسر جهان است. ما ولایت فقیه را به عنوان یک مدل حکومتی به دنیا ارائه خواهیم کرد و می‌دانیم آنها قبول می‌کنند، چون ولایت فقیه مملو از حکمت است.
منیع: http://www.mehrnews.com/detail/News/2061713

(آخرین تغییر در این ارسال: ۳-۳-۱۳۹۲ ۰۱:۵۶ عصر توسط dashti01.)
۳-۳-۱۳۹۲ ۰۱:۵۰ عصر
مشاهده سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
كاربر فعال

وضعیت : آفلاین
ارسال‌ها: 289
تاریخ عضویت: ۲۹ آبان ۱۳۹۱
اعتبار:
سپاس ها 556
سپاس شده 398 بار در 258 ارسال

ارسال: #2
RE: مشایی الان دوره رسوایی فرا رسیده است/تا شب انتخابات داغ داغ حضور داریم
چقد نق ميزنه اين مشايي. حالا كه رد صلاحيت شدي.
۴-۳-۱۳۹۲ ۱۰:۱۲ صبح
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط dashti01
كاربر فعال

وضعیت : آفلاین
ارسال‌ها: 289
تاریخ عضویت: ۲۹ آبان ۱۳۹۱
اعتبار:
سپاس ها 556
سپاس شده 398 بار در 258 ارسال

ارسال: #3
RE: مشایی الان دوره رسوایی فرا رسیده است/تا شب انتخابات داغ داغ حضور داریم
يه خبر جالب و تصویر: images/smilies/smile.gif
مشايي گفته 48 ساعت قبل از راي گيري تاييد و با 33 ميليون راي رييس جمهور ميشم.تصویر: images/smilies/biggrin.gifتصویر: images/smilies/biggrin.gif
۶-۳-۱۳۹۲ ۱۱:۵۲ صبح
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط dashti01
مدير ارشد

وضعیت : آفلاین
ارسال‌ها: 990
تاریخ عضویت: ۷ اسفند ۱۳۹۰
اعتبار:
سپاس ها 578
سپاس شده 822 بار در 589 ارسال

ارسال: #4
RE: مشایی الان دوره رسوایی فرا رسیده است/تا شب انتخابات داغ داغ حضور داریم
تصویر: images/smilies/biggrin.gifتصویر: images/smilies/biggrin.gif تکبیر
اینا همه کار ازشون بر میادتصویر: images/smilies/biggrin.gifتصویر: images/smilies/biggrin.gif
فیلمی بشه اون موقع

۶-۳-۱۳۹۲ ۱۲:۵۷ عصر
مشاهده سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط elahe
ارسال پاسخ 


موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Ok نتایج کامل انتخابات شورای شهر شهرستان دشتی admin 0 241 ۳۱-۳-۱۳۹۲ ۱۱:۴۰ صبح
آخرین ارسال: admin
Ok آمار اوليه انتخابات / روحاني پيشتاز است admin 8 492 ۲۵-۳-۱۳۹۲ ۰۶:۲۶ عصر
آخرین ارسال: admin
Ok نتايج انتخابات شوراي شهر كاكي admin 0 236 ۲۵-۳-۱۳۹۲ ۰۸:۵۹ صبح
آخرین ارسال: admin
  امام جمعه خورموج :گفتمان کاندیداهای انتخابات گفتمان امام باشد dashti01 0 192 ۱۷-۳-۱۳۹۲ ۰۶:۴۱ عصر
آخرین ارسال: dashti01
  مشایی: ۴۸ ساعت قبل از برگزاری انتخابات تایید صلاحیت خواهم شد dashti01 1 259 ۹-۳-۱۳۹۲ ۰۹:۵۶ عصر
آخرین ارسال: admin
  بیوگرافی 8 کاندیدای احراز صلاحیت شده انتخابات ریاست جمهوری dashti01 0 151 ۳-۳-۱۳۹۲ ۱۰:۱۲ صبح
آخرین ارسال: dashti01
  واکنش احمدی‌نژاد به رد صلاحیت مشایی dashti01 1 186 ۱-۳-۱۳۹۲ ۰۷:۴۲ عصر
آخرین ارسال: admin
  ادعای مهر: هاشمی و مشایی ردصلاحیت شدند dashti01 2 180 ۱-۳-۱۳۹۲ ۰۸:۵۲ صبح
آخرین ارسال: dashti01
  واکنش ‌احمدی‌نژاد به ‌احتمال ‌رد صلاحیت ‌مشایی: امروز چقدر هوا خوب است dashti01 2 206 ۲۶-۲-۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ عصر
آخرین ارسال: dashti01
  عکس لحظه خروج مشایی و احمدی‌ نژاد بعد از ثبت نام ریاست جمهوری dashti01 0 171 ۲۴-۲-۱۳۹۲ ۰۱:۲۰ عصر
آخرین ارسال: dashti01

پرش در انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان


درباره ما
انجمن گفتگوي شهرستان دشتي، خورموج در سال 1390 شروع به فعالیت کرده است
این انجمن جهت نشر فرهنگ و تمدن مردم دشتي ایجاد شده است
این سایت توسط : نت افراز میزبانی می شود

دو جوینده هرکس سیر نمی شوند : 1- مال 2- علم

ایمیل تماس با ما: 09366253310
قدرت گرفته از Mybb راه اندازي توسط سيراف نت